Anna German. Niezapomniana

Zapraszamy na koncert:

Joanna Nawrot i Baltic Quasideon Group: Anna German. Niezapomniana

13 grudnia 2019, godz. 19:00
sala Forum, ul. Legionowa 5
bilety: 50-80 zł, dostępne w kasie Forum i na www.kupbilecik.pl

Grudzień to miesiąc przepełniony magią świąt Bożego Narodzenia i wielkich świątecznych przygotowań. W tym magicznym czasie warto spędzić czas w gronie najbliższych i wybrać się wspólnie na wyjątkowy koncert lub podarować bliskim w prezencie bilet na muzyczny wieczór.

Koncert piosenek z repertuaru Anny German, Białego Anioła Piosenki, z pewnością przeniesie słuchaczy w świat klasycznej piosenki w nowych niezwykłych aranżacjach i interpretacji wybitnych artystów, znanych w kraju i za granicą. Gwiazdą wieczoru będzie Joanna Nawrot, znana w w Polsce i na świecie  jako jedna z najlepszych interpretatorek twórczości Anny German, która ponadto jest śpiewaczką klasyczną. Wystąpi wraz z zespołem Baltic Quasideon Group w składzie wybitnych, uznanych artystów: Andrzeja Wojciechowskiego – klarnet, Jarosława Stokowskiego – kontrabas, Pawła Zawady – fortepian, Grzegorza Lewandowskiego – perkusja.

Wśród przebojów znajdą się między innymi  „Człowieczy los”, „Tańczące Eurydyki”, „Echa lubvi”, „Greckie wino”, „Cyganeria”, „Moje miejsce na ziemi”, ” Jedna chwila”, „Jesteś moją miłością” i wiele, wiele innych.

UWAGA! Białostocki Ośrodek Kultury (BOK) nie jest organizatorem imprez zewnętrznych. W związku z tym BOK nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zmiany programów, terminów lub odwołanie poszczególnych imprez.

Video

Ostatnie komentarze
 • Anna Blanche z www.no-noo.com:

  Oby więcej takich murali :)

  4 lata temu

 • Andrzej Rogowski:

  Karol You Are Doing The Right Thing. Thank You For That.

  5 lat temu

 • norm777:

  W niedzielę są dwa filmy dla chłopców, a można było Madikę dać w niedzie

  5 lat temu

 • mapet:

  Ja jestem zwolennikiem teatru Imka w Warszawie. Jestem tam regularnie widzem. Ni

  5 lat temu

 • MOGO:

  Świetna sprawa! Takie warsztaty w Białym...suuuperowo!

  5 lat temu