Gra miejska 2019 – Białystok Wolny i Niepodległy! 1919-2019

Tegoroczna edycja Gry przybliży mieszkańcom miasta historię miejsc, ludzi i wydarzeń związanych z odzyskaniem przez Białystok niepodległości i pierwszych trudnych lat jej utrzymania.

Zapraszamy na wydarzenie w ramach Europejskiej Nocy Muzeów:

Gra miejska 2019 – Białystok Wolny i Niepodległy! 1919-2019

18 maja 2019 r. (sobota), w godz. 14.00-17.00
wiek: 15+
liczba miejsc ograniczona
obowiązują zapisy: telefonicznie: 85 67 67 367 lub osobiście w kasie BOK/CLZ; od 25 kwietnia do 17 maja 2019 w godz. 10.00-17.00 (oprócz poniedziałków) oraz 18 maja 2019 w godz. 13.00-13.30 lub do wyczerpania miejsc
udział bezpłatny
linki do regulaminu oraz dokumentów wymaganych do rejestracji znajdują się niżej
rejestracja uczestników oraz wydawanie materiałów i gadżetów: 18 maja 2019, w godz. 13.00-13:45
ogłoszenie wyników i wręczenie nagród: 18 maja 2019 o godz. 20:00
informacja o naborze do wolontariatu

18 maja 2019 roku już po raz dziesiąty zapraszamy Was do udziału w Grze Miejskiej – Poznaj Białystok. W tym roku grać będziemy pod hasłem Białystok Wolny i Niepodległy! 1919-2019.

Tegoroczna edycja Gry przybliży mieszkańcom miasta historię miejsc, ludzi i wydarzeń związanych z odzyskaniem przez Białystok niepodległości i pierwszych trudnych lat jej utrzymania. To ciągle mało znany, a przecież tak istotny wątek naszej historii, tym bardziej wart przypomnienia, że Białystok w 2019 roku świętuje stulecie odzyskania niepodległości. Jak co roku proponujemy sporą dawkę wiedzy o lokalnej historii, a przy tym świetną zabawę.

Celem Gry jest odnalezienie punktów w Białymstoku związanych z postaciami i wydarzeniami sprzed 100 lat. Dodatkowo, jeżeli po drodze uda się Wam rozwiązać napotkane zadania, będziecie mogli wygrać atrakcyjne nagrody – nagrodzimy 10 najlepszych uczestników, a każdy uczestnik otrzyma pamiątkową koszulkę z logo Gry i torbę!

Pamiętajcie! Nie liczy się czas pokonania trasy, a ilość zdobytych punktów!

Jako, że to jubileuszowa edycja Gry, na wszystkich jej uczestników będzie czekała słodka niespodzianka. Możecie zapisywać się indywidualnie lub grupowo (w grze rejestruje się jedna osoba, ale cały zespół pracuje na poprawne wypełnienie jednej Karty Gry). Gracze niepełnoletni, by zarejestrować się w grze, muszą dostarczyć do CLZ podpisaną zgodę opiekuna.

NAGRODY
W tym roku nagrodzimy 10 najlepszych Graczy! Otrzymają oni zaproszenia do białostockich restauracji, voucher na usługi fryzjerskie oraz książki. Nagrody o łącznej wartości 1090 zł zostały ufundowane przez sponsorów. Zwycięzcy otrzymają także wydawnictwa BOK/CLZ o łącznej wartości 420 zł.

regulamin
zgoda rodzica / opiekuna
zgoda na przetwarzanie danych osobowych

partnerzy: Muzeum Wojska w Białymstoku, Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku, Hotel Esperanto, Hotel Branicki, Kawiarnia Zachodnia, Esperanto Cafe, Chilli Pizza, Bistro Dobra Zmiana, Księgarnia Tak Czytam, Restauracja Mazel Tov, Pięć Luster. Pracownia fryzjerska Michała Truchanowicza, Cukiernia Kryszeń

pełny program Europejskiej Nocy Muzeów w BOK-u

Ostatnie komentarze
 • Anna Blanche z www.no-noo.com:

  Oby więcej takich murali :)

  4 lata temu

 • Andrzej Rogowski:

  Karol You Are Doing The Right Thing. Thank You For That.

  5 lat temu

 • norm777:

  W niedzielę są dwa filmy dla chłopców, a można było Madikę dać w niedzie

  5 lat temu

 • mapet:

  Ja jestem zwolennikiem teatru Imka w Warszawie. Jestem tam regularnie widzem. Ni

  5 lat temu

 • MOGO:

  Świetna sprawa! Takie warsztaty w Białym...suuuperowo!

  5 lat temu