Pola Atmańska Trio

WYDARZENIE ODWOŁANE z przyczyn niezależnych od Białostockiego Ośrodka Kultury

Zapraszamy na koncert z cyklu Jazz na BOK-u:

Pola Atmańska Trio

29 marca 2020, godz. 18:00
Klub Fama, ul. Legionowa 5
bilety: 30 zł (przedsprzedaż) / 45 zł (w dniu koncertu)

Trio młodych polskich jazzmanów pewnie kroczących swoją drogą muzyczną. Choć ich tło muzyczne może być podobne, to dzięki różnorodnym charakterom udaje im się stworzyć nową jakość, dynamikę i energię, której nie powstydziłby się doświadczony weteran sceny jazzowej.

Pola Atmańska – fortepian
Absolwentka klasy fortepianu w Instytucie Jazzu i Muzyki Estradowej katowickiej Akademii Muzycznej. Laureatka II nagrody w Międzynarodowym Konkursie na Kompozycję Jazzową i wyróżnienia indywidualnego w XV Międzynarodowym Krokus Jazz Festiwal. Współpracuje z wykonawcami z pogranicza muzyki improwizowanej i rozrywkowej (Maria Sadowska, Ms. Obsession, Yoachim) oraz prowadzi trio wykonujące jej autorskie kompozycje.

Adam Tadel – kontrabas
Ukończył Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną II stopnia im. Ignacego Jana Paderewskiego w Tarnowie w klasie kontrabasu Krzysztofa Krawczyka. Jako muzyk współpracował z najbardziej uznanymi artystami w kraju i za granicą. Do tej pory brał udział w nagraniu wielu albumów studyjnych, zaś jako muzyk koncertowy udziela się w wielu projektach na polskiej jazzowej scenie.

Piotr Budniak – perkusja
Polski perkusista i kompozytor, związany głównie z muzyką jazzową. W latach 2012 – 2014 członek popularnego zespołu LemON. Obecnie perkusista jazzowy, udzielający się w wielu zespołach. Laureat wielu konkursów zarówno krajowych, jak i zagranicznych.

Patronat medialny: Białystok Online, JazzPRESS

Video

Ostatnie komentarze