Jazzpospolita

W ramach cyklu Premiery Muzyczne zapraszamy na koncert

JAZZPOSPOLITA

14 lutego 2020, godz. 20:00
Klub Fama, ul. Legionowa 5
bilety: 30 zł (przedsprzedaż) / 40 zł (w dniu koncertu), dostępne w kasie kina Forum (ul. Legionowa 5), kasie Centrum im. Ludwika Zamenhofa (ul. Warszawska 19) i na bilety.bok.bialystok.pl

Dokładnie 14 lutego 2020 roku ukazuje się „Przypływ”, nowa płyta Jazzpospolitej, którą zespół będzie promować podczas swojej trasy koncertowej!

Jazzpospolita to jedno z ciekawszych zjawisk muzycznych na polskiej scenie. Zespół, który w ciągu 11 lat wydał 6 płyt i zagrał 400 koncertów, od początku na przekór nazwie wymykał się gatunkowym kwalifikacjom.

Działając w czteroosobowym składzie – gitara, bas, klawisze, perkusja – Jazzpospolita wypracowała własne, rozpoznawalne brzmienie i zdobyła liczną grupę fanów. Siłę Jazzpo – jak często o grupie mówią fani – stanowią oryginalne kompozycje, sytuujące zespół na styku jazzu, post-rocka i elektroniki. Połączenie jazzowych harmonii, rockowych brzmień i klubowej dynamiki powoduje, że Jazzpospolita zjednuje sobie zwolenników z bardzo różnych kręgów i z powodzeniem występuje nie tylko na klubowych koncertach, ale też na dużych festiwalach jazzowych (London Jazz Festival, Copenhagen Jazz Festival i popowo-rockowych (Open’er, Męskie Granie).

Skład zespołu:
Stefan Nowakowski – bas
Łukasz Borowicki – gitara
Karol Domański – bębny
Michał Załęski – fortepian, klawisze

jazzpospolita.com
Jazzpo na FB

Galeria

Jazzpospolita_Przyplyw (1) Jazzpospolita_Przyplyw (2) Jazzpospolita_Przyplyw (3) Jazzpospolita_Przyplyw (4) Jazzpospolita_Przyplyw (5) Jazzpospolita_Przyplyw (6) Jazzpospolita_Przyplyw (7) Jazzpospolita_Przyplyw (8) Jazzpospolita_Przyplyw (9) Jazzpospolita_Przyplyw (10) Jazzpospolita_Przyplyw (11) Jazzpospolita_Przyplyw (12) Jazzpospolita_Przyplyw (13) Jazzpospolita_Przyplyw (14) Jazzpospolita_Przyplyw (15) Jazzpospolita_Przyplyw (16) Jazzpospolita_Przyplyw (17) Jazzpospolita_Przyplyw (18)

Video

Ostatnie komentarze