Pokazy przedpremierowe: Annette

Zapraszamy na przedpremierowe pokazy „Annette”, najnowszego filmu Leosa Caraxa z Adamem Driverem i Marion Cotillard w rolach głównych! Film zdobył Złotą Palmę za reżyserię na tegorocznym Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes!

ANNETTE

23 lipca 2021, godz. 20:30
1 sierpnia 2021, godz. 20:30
14 sierpnia 2021, godz. 20:30

Kino Forum, ul. Legionowa 5
bilet: 16 zł – do kupienia w kasie kina i na stronie https://bilety.bok.bialystok.pl/

Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa przy użyciu maseczki.
Wytyczne dla KINA FORUM
Oświadczenie uczestnika pokazu w kinie Forum

Annette
Belgia/Francja/Japonia/Meksyk/Niemcy/Szwajcaria/USA 2021, 140′
reż. Leos Carax
obsada: Adam Driver, Marion Cotillard, Simon Helberg

Historia miłości słynnego komika Henry’ego i Ann, śpiewaczki o międzynarodowej sławie. W świetle reflektorów stanowią idealną, szczęśliwą parę. Ich życie odmienią narodziny pierwszego dziecka, Annette, dziewczynki o wyjątkowym darze.

Nowy film mistrza światowego kina Leosa Caraxa („Holy Motors”) to ponadczasowa opowieść o miłości, zazdrości i zemście. Do swojej pierwszej anglojęzycznej produkcji francuski twórca zaangażował zdobywczynię Oscara Marion Cotillard („Niczego nie żałuję – Edith Piaf”) oraz nominowanego do Oscara Adama Drivera („Historia małżeńska”, saga „Gwiezdne Wojny”). Scenariusz, muzykę i piosenki do filmu stworzył zespół Sparks. Za produkcję muzyczną odpowiadają również twórcy „La La Land” oraz „Moulin Rouge!”

„Annette” to porywający, widowiskowy spektakl, który kipi od emocji! Film otworzył tegoroczny Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes i zdobył Złotą Palmę za reżyserię.

Video

Ostatnie komentarze